Obsluha technologické linky/strojník (Dobkovičky)

24.10.2018

Jsme ryze českým dodavatelem stavebních materiálů s dlouholetou tradicí.
V současné době máme 280 zaměstnanců.

Pro pobočku v Dobkovičkách hledáme nového kolegu na pozici:

obsluha technologické linky/strojník

Pracovní náplň:
obsluha a údržba technologické linky na zpracování kameniva a obsluha a údržba kolového nakladače a pásového rypadla
zodpovědnost za chod technologické linky
ostatní činnosti související s provozem dle pokynů nadřízeného

Očekáváme:
SOU vzdělání (obor mechanik, zámečník, elektrikář,…)
řidičský průkaz sk. C nebo T s odbornou a zdravotní způsobilostí
zdravotní způsobilost
zodpovědný přístup, spolehlivost, svědomitost

Nabízíme:
práci na hlavní pracovní poměr u stabilního zaměstnavatele v prostředí české společnosti
odpovídající finanční ohodnocení
práce ve dvousměnném provozu (ranní směna a odpolední směna)
5 týdnů dovolené
příspěvek na stravování

Místo výkonu práce:
kamenolom Dobkovičky

Nástup:
ihned – dohodou

Kontakt:
Telefon: 601 570 299
E-mail: dobkovicky@kamenzbraslav.cz